LOGO-Tools – dostawca solidnych narzędzi dla instalatorów


Narzędzia oferowane przez firmę LOGO-TOOLS gwarantują:

JAKOŚĆ BEZ KOMPLEKSÓW – to najważniejsza cecha. Wyroby oferowane przez firmę LOGO-TOOLS pochodzą
z fabryk zarówno w Europie jak też w Azji. Każde narzędzie zanim zostanie wprowadzone do oferty, jest testowane w praktyce, a także sprawdzane pod kątem parametrów technicznych. Wybór jest czasochłonny, ale gwarantuje niezawodność i długą żywotność narzędzia.

UMIARKOWANĄ CENĘ – dobra relacja jakości do ceny to charakterystyczna cecha oferowanych przez naszą
firmę narzędzi. Szukamy sprawdzonych producentów, weryfikujemy otrzymane od nich narzędzia i wybieramy spośród nich te, które gwarantują wysoką jakość oraz rozsądna cenę.

GWARANCJA – wzorem czołowych dostawców narzędzi dla profesjonalnych instalatorów firma LOGO-TOOLS udziela także 12-miesięcznej gwarancji dla użytkownika ostatecznego.

SERWIS – do oferowanych przez firmę LOGO-TOOLS narzędzi zapewniamy części zamienne w cenach zdecydowanie niższych niż markowi dostawcy do swoich wyrobów.
Uwaga! Części zamienne do narzędzi LOGO-TOOLS pasują do niektórych narzędzi innych dostawców- np. części zamienne do nożyc czy do obcinaków do miedzi.

WYSOKIE RABATY – by zbudować sprawną sieć sprzedaży, konieczne jest zagwarantowanie dystrybutorowi generowania satysfakcjonujących zysków. Dlatego dystrybutorom narzędzi firmy LOGO-TOOLS oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty handlowe.

MARKA WŁASNA – możliwe jest zamówienie części oferowanych przez nas narzędzi z logo naszych dystrybutorów.